User Tag List

Results 1 to 1 of 1

Thread: Televizyon gaflari : video Yada yazi2398 days old

Sand Colour Turban Midget Curiouscat's Avatar
    Last Online
    @
    39
    Politics
    True Blood
    Religion
    Easter Bunny
    Turkey United Kingdom Turkey North Cyprus

Default Televizyon gaflari : video Yada yazi

programda unutamadığım birkaç olay var.

birincisi, yaşlı bir amca -65 yaşlarında- kendi yaşlarında bir teyzeyle oturuyor. teyze amcaya sorular soruyor, "karizmatik misiniz?", amcamın verdiği cevap, "hayır, emekliyim". tabii herkes kopuyor. esra erol durumu anlatmaya çalışıyor amcaya, yani yakışıklı mısınız anlamında karizmatik misiniz demek istedi diyor, amca, "ne, karıya hizmet mi?" diyor. yine herkes kopuyor. olay, nazır paşa ile şaban arasındaki mevzuya dönmüş durumda.

diğeri de, 50 yaşlarında bir amca, kendisi için gelen kadına sorular soruyor. "benim kuşum var, ben evde olmadığımda kuşum hastalanırsa, kuşuma bakar mısınız, onu sever misiniz?" diyor. herkes yerlerde. tabii kimse bir şey de diyemiyor bu durumda.

Buda esra erolun izduvac show u Izliyen birinin yazisi- Eksi sozlukde okudum

- - - Updated - - -

bugüne kadar izlemeyerek çok şahane bir programı kaçırdığımı gün itibariyle anlamış bulunuyorum. böyle eğlenceli insanlarla dolu olduğunu bilsem kaçırmazdım hiç, pişmanım.
    izlediğim bölümden bir öncekinde olsa gerek, üniversite mezunu bir kızcağızımız koca bulmak amacıyla programa gelmiş, ancak o bölümü kaçırdığım için diğer meziyetleri hakkında bir bilgi edinemedim, tek anladığım üniversite mezunu olduğu ve koca adayından da üniversite diploması beklediği. neyse, bir adam buna talip olmuş programa gelmiş, kızımızla konuşuyorlar, kız hemen sordu eğitim durumunu, oğlan "ilkokul mezunuyum" dedi, kızın suratı bir değişti, hemen azarlamaya başladı neden geldiniz, ben üniversite mezunu birini istiyordum diye, oğlanın sesi çıkmıyor, bu noktada kızımızın kurduğu cümle şahane: "hayvanları seviyorum demiştim, ondan geldiniz herhalde". bu noktada kısa süreli bir şoktan sonra deli gibi gülmeye başladım, kız oğlana bildiğin hayvan dedi herkesin önünde?! ah be güzelim, madem ne işin var senin burda diye de kimse sormuyor, hayretler içerisindeyim... eğer her bölüm böyle eğlenceli insanlar çıkıyorsa alırım çayımı kahvemi, günün stresini atmak için izlerim tekrar mekrar ne denk gelirse artık...

Yine Eksi sozlukden

- - - Updated - - -

çılgın program, hayatımda ilk defa 'bir şey söyleyecek biri varsa konuşsun, yoksa sonsuza kadar sussun' lafından sonra bağırarak ortaya atlayan bir adam görüyorum hem de dosyalarıyla! damat adayının böbreğini verme vaadiyle 30 milyarını çaldığını iddia ediyor adam. şaşkınlıkla izliyoruz.
    Yes, I get what you're saying, I just don't give a damn..

Communist until you get rich
    Feminist until you get married
    Atheist until the airplane starts falling..

Never pass up a bathroom, never waste a hard-on, and never trust a fart.' J. Nicholson(The Bucket List, 2007)

2. The Following User Says Thank You to Curiouscat For This Useful Post:

5aday (2012-12-23)

3. # ADS
    Advertisement bot