User Tag List

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: 13 Yaşındaki Türk Çocuğun Derisini Diri Diri Yüzdüm !2516 days old

Established Member
    Swarthy Brunet Kyte's Avatar
    Last Online
    2013-01-23 @ 19:50
    E1b1b1a2* (E-V13)
    mtDNA
    U5b2a2
    Politics
    Equality
    Religion
    The view from nowhere
    Turkey

Quote Originally Posted by Curiouscat View Post
    Yirtik dondan firliyan Arkadas , senin Salak post larini Ben approve yapiorum.. Yazicaksan Bari konuyu la ilgili yaz, oyle cart diye Gelip bana satasma.
    Bu forumu fazla ciddiye alma Imirzalı. Curioscat, Türkçe konuşmayı dahi bilmeyen bir Türkçe forum moderatörudur; kompleksler ve kimlik karmasalarindan mundar olmuş bir zihnin saçmalamalarıdır. Bir yandan Kürtlere saldırıp, diğer yandan Ermenileri hoşgören bir mantikta bir kiriklik vardir. Bu mantıksal kırıklık, bu sitenin her kısmında, yönetimsel hiyerarşisinin her kademesinde mevcuttur. Bundandır ki bu siteye ciddi anlamda antropolojik paylaşımlar icin gelenlerin bir çoğu artık yok. Sana tavsiyem, burada kalarak ne bu psikopatça moderatöre ne de bu sitenin kimliksizliğinden kuduzlaşmış adminine daha fazla geçerlilik kazandırma.

Saygılar

2. # ADS
    Advertisement bot

Sand Colour Turban Midget Curiouscat's Avatar
    Last Online
    @
    40
    Politics
    True Blood
    Religion
    Easter Bunny
    Turkey United Kingdom Turkey North Cyprus

Konu yeterince ana konudan sapmistir.

Daha fazla konudan uzaklasmiyalim.

Kyte sende bi zahmet baska yerde havla. Burda sana kemik Yok.
    Yes, I get what you're saying, I just don't give a damn..

Communist until you get rich
    Feminist until you get married
    Atheist until the airplane starts falling..

Never pass up a bathroom, never waste a hard-on, and never trust a fart.' J. Nicholson(The Bucket List, 2007)

Junior Member İmirza's Avatar
    Last Online
    2012-12-24 @ 16:28
    28
    Metaethnos
    Barbarian
    Politics
    Meh

Quote Originally Posted by Curiouscat View Post

Yirtik dondan firliyan Arkadas , senin Salak post larini Ben approve yapiorum.. Yazicaksan Bari konuyu la ilgili yaz, oyle cart diye Gelip bana satasma.
    İstersen forumun kurucusu ol beni ilgilendirmez.

Quote Originally Posted by Kyte View Post
    Bu forumu fazla ciddiye alma Imirzalı. Curioscat, Türkçe konuşmayı dahi bilmeyen bir Türkçe forum moderatörudur; kompleksler ve kimlik karmasalarindan mundar olmuş bir zihnin saçmalamalarıdır. Bir yandan Kürtlere saldırıp, diğer yandan Ermenileri hoşgören bir mantikta bir kiriklik vardir. Bu mantıksal kırıklık, bu sitenin her kısmında, yönetimsel hiyerarşisinin her kademesinde mevcuttur. Bundandır ki bu siteye ciddi anlamda antropolojik paylaşımlar icin gelenlerin bir çoğu artık yok. Sana tavsiyem, burada kalarak ne bu psikopatça moderatöre ne de bu sitenin kimliksizliğinden kuduzlaşmış adminine daha fazla geçerlilik kazandırma.

Saygılar
    Zaten pek aktif olacağımı sanmıyorum. Burada beni ilgimi çeken birkaç konu var o kadar.

Konuya gelirsek;
    Bu ermeni'nin yaptığı vahşetin aynılarını 20.yy başında ermeni çeteleride doğu anadolu'da yaptı. O yüzden çoğu kişi madalyonun diğer yüzünü görmeden konuşuyor, oysa doğuda rusların gazıyla ermenilerin neler yaptıgı bilinse bu ermeni sürgününün asıl nedeninin ne olduğu anlaşılır.

Last Online
    @
    40
    Politics
    True Blood
    Religion
    Easter Bunny

Quote Originally Posted by İmirza View Post
    İstersen forumun kurucusu ol beni ilgilendirmez.

Zaten pek aktif olacağımı sanmıyorum. Burada beni ilgimi çeken birkaç konu var o kadar.

Konuya gelirsek;
    Bu ermeni'nin yaptığı vahşetin aynılarını 20.yy başında ermeni çeteleride doğu anadolu'da yaptı. O yüzden çoğu kişi madalyonun diğer yüzünü görmeden konuşuyor, oysa doğuda rusların gazıyla ermenilerin neler yaptıgı bilinse bu ermeni sürgününün asıl nedeninin ne olduğu anlaşılır.
    Anliyabiliten kisitli olmasindan dolayi, umarim dedigin gibi cok aktif olmazsin.

Never pass up a bathroom, never waste a hard-on, and never trust a fart.' J. Nicholson(The Bucket List, 2007)

Junior Member Mr Unknown's Avatar
    Last Online
    2013-01-21 @ 13:04
    24

ben ermeni seviyorum değil ama nolmuş yani yüzmüşse bizde onları yüzdük ermeni soykırımı yalan palavradan başka bi şey değil bu üç kağıtçı ermeniler fransız ve ruslardan palazlanarak bize diplomatik olarak darbe indirmeye çalışıyo haa ama hiç mi osmanlı ermeni öldürmedi katletmedi? yoo epeyce hemde adamları göçede zorladı ama onlarda rahat dursaydı diye düşünüyorum yaa ama hep pis slav kanlı ruslar yüzünden slavlar çok adi bi ırk yaa

QBS Banned
    Molecular Biologist
    Last Online
    2014-02-23 @ 21:51
    Turan
    Ethnicity
    Turk
    China Gokturk Azerbaijan Turkey Kazakhstan Turkmenistan Iran Timurid dynasty

Konuşma dili nasıl olursa olsun, herkesin okuduğu forum vb. ortamlarda kullandığımız dil önemli.

Elimizden geldiğince Türkçe dilbilgisi kurallarına, noktalama işaretlerine dikkat etmeliyiz.

Türkçe saygın bir dildir.
    Last edited by adsız; 2013-01-22 at 10:19.

8. The Following User Says Thank You to adsız For This Useful Post:

Curiouscat (2013-01-22)

Last Online
    @
    40
    Politics
    True Blood
    Religion
    Easter Bunny

Quote Originally Posted by adsız View Post
    Konuşma dili nasıl olursa olsun, herkesin okuduğu forum vb. ortamlarda kullandığımız dil önemli.

Elimizden geldiğince Türkçe dilbilgisi kurallarına, noktalama işaretlerine dikkat etmeliyiz.

Türkçe saygın bir dildir.
    Bence misafirlik icin geldi Pek Uzun durmaz,,, hem Adsiz cok cahilsin! Cocuk Türkçe nin aryan lehce si ile konusuyor.
    Last edited by Curiouscat; 2013-01-22 at 12:53.

Regular Member
    Race Scientist Turkiye's Avatar
    Last Online
    2013-12-12 @ 09:08
    Caucasian
    Ethnicity
    Turk
    Turkey China Gokturk Golden Horde Iran Timurid dynasty Turkey North Cyprus Azerbaijan

cocuk zaten mr unknown, world pride, white pride. Brak gitsin sapik bir herif, kironon ta kendisi.
    Ne Mutlu Türküm Diyene

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2